جدول پخش مدرسه تلویزیونی یکشنبه چهارم آبان در تمام مقاطع تحصیلی
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۹ | کد خبر: ۲۹۷۴۷۹۷۱
به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، آموزش و پرورش برنامه آموزشی مدرسه تلویزیونی را برای یکشنبه چهارم آبان مشخص کرد.
مدرسه تلویزیونی در کنار شبکه شاد مکمل آموزشی برای دانش آموزان در مقاطع مختلف است و آنها میتوانند از ظرفیت موجود برای آموزش و تقویت دانستههای خود بهره بگیرند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
آموزش درس تربیتبدنی
ساعت ۷:۴۵تا ۸
فنی و حرفهای و کاردانش
ساعت٨ تا ٨:٣٠
الگو سازی دامن - رشته طراحی و و دوخت - پایه ۱۰ - شاخه کاردانش و فنی و حرفهای
ساعت٨:٣٠ تا ۹:۰۰
دوخت انواع کمر دامن - رشته طراحی و دوخت - پایه ۱۰- شاخه کار دانش و فنی و حرفهای
ساعت ۹تا۹:۳۰
طراحی و دوخت لباس بچه گانه - پایه ۱۱ - رشته طراحی و دوخت - شاخه کاردانش و فنی و حرفهای
ساعت ۲۰:۵۰ تا ۲۱:۱۵
مبلمان مسکونی -رشته صنایع چوب و مبلمان - پایه ۱۲ - شاخه فنی و حرفهای
ساعت ۲۱:۱۵تا۲۱:۵۰
شبکه و نرم افزار رایانه- پایه۱۲ - شاخه فنی و حرفهای و کاردانش
۶پایه ابتدایی
ساعت۱۰:۳۰ تا ١١:۰٠
بازی و ریاضی پایه اول
ساعت ١١:۰٠ تا۱۱:۳۰
فارسی و نگارش پایه دوم
ساعت ۱۱:۳۰تا ۱۲:۰۰
فارسی و نگارش پایه سوم
ساعت۱۲:۰۰تا۱۲:۳۰
علوم تجربی و تفکر پایه چهارم
ساعت ۱۲:۳۰تا۱۳:۰۰
مطالعات و مهارتهای اجتماعی پایه پنجم
ساعت۱۳:۰۰تا۱۳:۳۰
فارسی و نگارش پایه ششم
ساعت ۱۳:۳۰تا۱۳:۵۰
آموزش نوآموزان پیش دبستانی
متوسطه اول
ساعت ۱۴:۳۰تا ۱۵:۰۰
ریاضی - جمع و تفریق عددهای صحیح (۲) پایه هفتم
ساعت۱۵:۰۰تا۱۵:۳۰
ریاضی - توازی و تعامل
ساعت ١۵:٣٠ تا ١۶
ریاضی - عددهای حقیقی پایه نهم
دوره آموزش مجازی متوسطه
ساعت ١۶ تا ١۶:٣٠
آموزش مجازی- کج فهمیهای ریاضی
متوسطه دوم
ساعت ١۶:٣٠ تا١٧:۰۰
زیست شناسی ۱ - پایه ۱۰- علوم تجربی
ساعت ١٧ تا ١٧:٣٠
شیمی ۳ - پایه ۱۲- علوم تجربی و ریاضی فیزیک
ساعت ۱۷:۳۰تا ۱۸:۰۰
شیمی ۱ - پایه ۱۰ - علوم تجربی و ریاضی فیزیک
ساعت ۲۰:۰۰تا۲۰:۲۵
ریاضی هندسه فصل ۲ - پایه ۱۱ - رشته علوم تجربی
ساعت ۲۰:۲۵تا ۲۰:۵۰
ریاضی مثلثات فصل ۲ - پایه ۱۰ -رشته علوم تجربی و ریاضی فیزیک
ساعت۷:۳۰
درس جامعه شناسی ۳پایه۱۲رشته ادبیات و علوم انسانی وعلوم ومعارف اسلامی
ساعت۸
درس دین وزندگی۲پایه۱۱ رشته ادبیات وعلوم انسانی
ساعت۸:۳۰
درس دین وزندگی۱پایه۱۰ادبیات وعلوم انسانی
ساعت۱۰:۱۵
درس فلسفه۲ پایه۱۲ رشته ادبیات و علوم انسانی وعلوم ومعارف اسلامی
ساعت۱۰:۴۵
درس زبان خارجی۳ پایه۱۲مشترک تمام رشته ها
ساعت۱۱:۱۵
درس فارسی۱پایه۱۰ مشترک تمامی رشته ها
ساعت۱۱:۴۵
درس روانشناسی پایه۱۱رشته ادبیات وعلوم انسانی وعلوم ومعارف اسلامی
ساعت۱۲:۱۵
درس هندسه۱ پایه۱۰رشته ریاضی فیزیک
ساعت۱۲:۴۵
درس آمارواحتمال پایه۱۱رشته ریاضی فیزیک
ساعت۱۳:۱۵
درس هندسه۱ پایه۱۰ رشته ریاضی فیزیک
شبکه قرآن ومعارف اسلامیساعت ۱۱:۰۰ تا ۱۱:۳۰
آموزش قرآن پایه سوم
ساعت ۱۱:۳۰تا۱۲:۰۰
هدیههای آسمانی پایه دوم
ساعت۱۵
درس اخلاق اسلامی۳ پایه۱۲رشته علوم ومعارف اسلامی
ساعت۱۵:۳۰
درس اخلاق اسلامی ۲پایه۱۱رشته علوم ومعارف اسلامی
ساعت۱۶
درس اخلاق اسلامی۱پایه ۱۰رشته علوم ومعارف
ساعت۱۶:۳۰
درس پیامهای آسمان ۷ متوسطه دوره اول
انتهای پیام/
منبع: باشگاه خبرنگاران
کلیدواژه: آموزش و پرورش مدرسه تلویزیونی علوم ومعارف اسلامی ومعارف اسلامی ساعت ریاضی فیزیک ساعت رشته ادبیات فنی و حرفه ای علوم تجربی علوم انسانی رشته علوم پایه ۱۰ ۱۵ درس ۳۰ درس
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.yjc.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «باشگاه خبرنگاران» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۹۷۴۷۹۷۱ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
جدول فیلم های امروز تلویزیون، شنبه ۱۵ اردیبهشت + ساعت پخش
امروز با فیلمهای سینمایی و تلویزیونی شبکههای سیما همراه باشید.
به گزارش خبرگزاری ایمنا، فیلمهای سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «پرنده طلایی»، «مصلحت»، «بادیگارد»، «بیرون از بهشت»، «پل سفید»، «نامرئی»، «آتش»، «هویت»، «بهترین دوست من»، «ویل هانتینگ نابغه»، ««طلا و مس»، شنبه پانزدهم اردیبهشت از شبکههای سیما روی آنتن میرود.
نام فیلم | ساعت |
شبکه دو | |
پرنده طلایی | ۸:۰۰ |
مصلحت | ۱۷:۳۰ |
شبکه سه | |
بادیگارد | ۱۰:۰۰ |
شبکه تهران | |
پل سفید | ۹:۰۰ |
بیرون از بهشت | ۱۳:۳۰ |
شبکه نمایش | |
نامرئی | ۱۷:۰۰ |
آتش | ۱۹:۰۰ |
هویت | ۲۱:۰۰ |
بهترین دوست من | ۲۳:۰۰ |
شبکه امید | |
ویل هانتینگ نابغه | ۱۸:۰۰ |
شبکه سلامت | |
«طلا و مس | ۱۱:۰۰ |